Holowanie ciężarówek
i pojazdów
dostawczych

Zobacz inne usługi

Autostrada A2 jest jedną z wiodących dróg łączących wschodnie i zachodnie miasta. Trasa przebiega obok takich miejscowości jak m.in. Poznań, Warszawa, Łódź, Siedlce, Biała Podlaska i uczęszczana jest przez wielu kierowców, w tym samochodów ciężarowych. Niekiedy zdarzają się takie sytuacje, w których auto odmawia posłuszeństwa i jesteśmy zmuszeni wezwać profesjonalną pomoc, która dotrze na miejsce zdarzenia. Nasza firma oferuje holowanie ciężarówek na A2 – jednej z najczęściej uczęszczanych autostrad. Nasz sprzęt pozwala nam holować każdy pojazd, bez względu na jego gabaryty. Zanim ruszą Państwo w trasę, warto spisać nasz numer telefonu, aby w razie awarii nie musieć długo szukać pomocy. Szybko docieramy na miejsce zdarzenia, gdzie usuwamy awarię. Holowanie pojazdów dostawczych na A2 to nasza specjalność. Zajmujemy się tym już od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy miano profesjonalistów. Nasi pracownicy to wykwalifikowana pomoc drogowa – osoby, dla których holowanie samochodów ciężarowych na A2 nie stanowi najmniejszego problemu. Skutecznie zabezpieczają pojazd, dzięki czemu ten nie zagraża uczestnikom ruchu drogowego, ale także nie ulegnie zniszczeniu podczas transportu. Nasze usługi kierujemy do każdego – zarówno prywatnych kierowców, jak i zawodowych, którzy napotkają na drodze niedającą się usunąć usterkę. Nasi fachowcy przyjeżdżają z odpowiednim sprzętem, który zapewnia bezpieczne holowanie ciężarówek na A2, nie tylko w okolicach Grodziska Mazowieckiego, ale również w całej Polsce. Działamy sprawnie, ekspresowo i skutecznie.

Profesjonalna pomoc drogowa

Zadanie nie zawsze jest łatwe, dlatego właśnie stawiamy na odpowiednie rozwiązania, które gwarantują sukces. Dysponujemy zapleczem technicznym w postaci floty efektywnych pojazdów holujących, które jesteśmy w stanie skierować w dowolne miejsce. Usługi, jakie świadczymy, są wysoko oceniane przez wszystkich Klientów. Holowanie samochodów ciężarowych na A2 przebiega dokładnie tak, jak powinno, zapewniając sprawne przemieszczenie maszyn pod wskazany adres, gdzie mogą być poddane działaniom serwisowym. Będąc już jakiś czas na rynku, udało nam się wytworzyć pewną bazę klientów, którzy polegają na nas i każdorazowo obdarzają pełnym zaufaniem w sytuacji kryzysowej. To właśnie dzięki nim stopniowo udaje nam się wzmacniać naszą markę oraz przekonywać do siebie coraz to nową klientelę. Jeśli chodzi o zakres naszych usług, każdy odnajdzie w nim coś dla siebie – będzie to na przykład holowanie samochodów ciężarowych. A2 to dość spora autostrada, dlatego warto wspomnieć, że działamy na całej jej długości.

Szybkie i niedrogie holowanie pojazdów
dostawczych na A2

Kolejnym istotnym walorem realizowanych przez nas usług jest ich niska cena. To ona sprawia, że rośnie zainteresowanie naszymi propozycjami. Jeśli tylko dojdzie do sytuacji awaryjnej i auto ciężarowe dowolnego typu nie będzie mogło dalej się poruszać, telefon do nas stanowi remedium na taką sytuację. Reagujemy szybko, tak aby nasi Klienci mieli poczucie, że nie zostali ze swoim problemem osamotnieni. Dla nas holowanie ciężarówek na A2 oraz w innych lokalizacjach nie jest żadnym problemem. Chcąc zatem skorzystać z naszych usług, warto mieć nasz numer telefonu zawsze w zanadrzu. Dzięki ekspresowemu czasu działania, sprawiamy, że holowanie następuje bardzo szybko od wykonania przez państwa połączenia. Wiemy jak często to właśnie czas i minuty opóźnienia są najgorsze w każdej sytuacji awaryjnej, dlatego dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej go skrócić. Co więcej, naszych pracowników charakteryzuje bardzo indywidualne podejście do każdego klienta, stąd też postarają się oni go uspokoić oraz być otwartym na wszystkie pytania. Wśród naszych kompetencji leży jednak głównie holowanie ciężarówek. A2 to ta trasa, która znajduje się w zasięgu naszego działania, dlatego też z naszych usług może skorzystać każdy się nią poruszający.

Profesjonalizm gwarantowany

Zachęcamy do kontaktu i do skorzystania z naszych doskonale znanych rozwiązań. Od lat wspieramy firmy transportowe i logistyczne posiadające floty aut ciężarowych i poruszające się nimi po różnych zakątkach Polski. Znajomość realiów oraz technik holowniczych sprawia, że w razie konieczności jesteśmy w stanie pomóc nawet w bardzo nietypowych sytuacjach. Gwarantujemy, że holowanie samochodów ciężarowych na A2 opłaca się powierzyć właśnie nam. Raz jeszcze warto więc wspomnieć, że jeśli szukają państwo wysokiego standardu usług to warto zwrócić się właśnie do nas – niezależnie od tego, czy chodzi o lawetę dla auta osobowego, czy też holowanie pojazdów dostawczych. A2 jest sporej długości autostradą, a my jesteśmy otwarci na każdego klienta, który wzdłuż niej przejeżdża.

+48 606 954 956