O firmie

  • Rodzinna firma „Pomoc Drogowa Krzysztof Barcikowski” powstała w 2000 roku. Długi okres naszej obecności na rynku pomocy drogowej w nie tylko Grodzisku Mazowieckim – miejscowości, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, ale przed wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, a także całej Polski, pozwolił nam zdobyć ogromne doświadczenie.

   

  • Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na wyjątkowej, profesjonalnej obsłudze.

   

  • W celu jak najlepszego zaspokojenia Państwa potrzeb, nieustannie monitorujemy światowe rynki poszukując nowych rozwiązań i pozyskując wiedzę w zakresie trendów rozwoju branży.

   

  • Każdego kierowcę może spotkać sytuacja, w której będzie potrzebował wsparcia ze strony pomocy drogowej. Prosimy Was, żebyście zapisali Państwo nasz numer telefonu, i byli zawsze przygotowani na taką okoliczność. Pozwoli to Państwu uniknąć dodatkowych nerwów spowodowanych próbami znalezienia pomocy w okolicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.